Hakkımızda

Digifestnyc.com sitesi Tipobet – tipobet365 firması hakkında bilgiler vermek ve güncel linki paylaşmak üzerine kurulmuş bir websitesidir. Site üzerindeki herhangibi bilgi izin alınmadan paylaşılması yasaktır.

Editörlerimiz tarafından site üzerindeki bilgiler ve oyun türleri devamlı olarak güncellenmektedir. Güncel giriş adresi resmi websitesi üzerinden otomatik olarak alınmaktadır. Güncel ve resmi olarak alınmayan adreslerden sitemiz sorumlu değildir. Lütfen para göndermeden önce sitenin resmi güncel site olup olmadığını kontrol ediniz.

Tipobet Kullanıcı Yorumları

Tipobet kullanıcı yorumları incelenirken diğer sitelerle karşılaştırma yapılabilir. Bu kapsamda yüzlerce olumlu yoruma sahip olan şirketin her geçen gün üye sayısında artış yaşanmaktadır. Buna ek olarak düzenlenen kampanyalar, sunulan yeni oyunlar ve bol bonus seçenekleri de Tipobet365’i diğer firmalardan bir adım öne çıkarmıştır. Güncel giriş adresine ulaşarak siteyi inceleyebilir ya da 7/24 aktif olan canlı desteğe bağlanarak detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.